Härlig berlock "bjässedroppe" i silver. Den är 73,7 mm lång, 22,7 mm bred längst ner och väger 15,6g. Ymnigt stämplad ALTON, Falköpings stadsstämpel, kattfot, S, A10 (1975), STERLING 925, DESIGN Per Dåvik. Små ojämnheter / repor.
Auktnr | SE73.20240418.A16699 |
Varukategori | Silver / Hängen & berlocker |
Utropspris | 200 kr |
Aktuellt bud | 650 kr |
Stänger | 2024-04-18 19:10:30 |
Provision | 98 kr |
Frakt | 129 kr |